دکتر شایسته شهمیرزادی جراح بینی در کرج

دکتر شایسته شهمیرزادی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن ،گلو در شهر کرج می باشد. عملکرد اصلی دکتر شهمیر زادی جراحی پلاستیک بینی با ظاهر طبیعی و حفظ عملکرد بینی است. جراحی پلاستیک ، بایستی به گونه ای باشد که وقتی فرد را پس ازعمل دیدند، متوجه نشوند که علت تغییر، جراحی پلاستیک است. همچنین دکتر شهمیرزادی از مخالفان اصلی کوچک کردن بسیار بینی و عمل زیبایی تمام فانتزی است، و معتقد است که چنین جراحی ها و تصحیح بیش از حد بینی ، در معیار و الگوی جهانی زیبایی جایی ندارد.

جهت مشاوره و رزرو ویزیت دکتر شهمیرزاده با مشاورین زیبایار ،تماس بگیرید.


نظر دکتر شایسته شهمیرزادی در ارتباط با محدودیت ها این است که همه اشکالات بینی قابل رفع شدن نیست . مثلا در پوست ضخیم (بینی گوشتی) نتیجه جراحی بسیار رضایت بخش نیست ، زیرا بسیار طول میکشد تا ورم بینی کم شود. در بینی های گوشتی تغییرات انجام شده در غضروف کمتر دیده می شود ، و به اصطلاح مثل پالتو بر روی بدن عمل میکند. هرچه بینی بزرگتر و با اشکالات اولیه بیشتری باشد ، نتیجه جراحی ضعیفتر خواهد بود.

مشکلات بینی های بزرگ

  • کجی بینی بیمار کاملا برطرف نشود
  • غیرقرینگی سوراخهای بینی کاملا برطرف نشود
  • بینی به اندازه دلخواه بیمار کوتاه کوچک و سربالا نشود

این مشکلات به دلیل اجتناب از عوارض تتفسی و محدودیتهای علمی و فیزیولوژیکی است ؛ به هر حال جراح آرایشگر نیست که کل نظرات متقاضیان را مو به مو اجرا کند ، اقدامات ما بر خلاف کار آرایشگران باعث تغییرات دائمی میشود . ایشان در ارتباط با مشکلات تنفسی قبل و بعد از جراحی متذکر می شوند که ، اگر بینی بیش از اندازه کوچک بشود تحریکات محیطی و حساسیت و آلرژی با التهاب عناصر داخلی بینی (شاخکهای بینی) سبب برطرف نشدن مشکل تنفسی بیمار میگردد؛ به هر حال جراحی ساختمان بینی (آناتومی) را اصلاح میکند نه فیزیولوژی و عملکرد مخاطی را. و در نهایت ، بایستی آگاه باشیم همه ایرادهای بینی بطور صد در صد قابل رفع نیست ، و انسان و بدن صد در صد بدون نقص نیست و صورت ، چشم ها ، دست ها و پاها قرینه نیستند و بینی نیز از این مورد استثنا و جدا نیست.


نمونه کار دکتر شایسته شهمیرزادی

برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر شایسته شهمیرزادی و دریافت نوبت میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید

مطلب پیشنهادی

دکتر رزم ارا جراح بینی

دکتر نرگس رزم آرا جراح بینی در مشهد

دکتر نرگس رزم ارا جراح بینی در مشهد دکتر رزم ارا فلوشیپ جراحی پلاستیک و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *