دکتر شایسته شهمیرزادی جراح بینی در کرج

دکتر شایسته شهمیرزادی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن ،گلو در شهر کرج می باشد. عملکرد اصلی دکتر شهمیر زادی جراحی پلاستیک بینی با ظاهر طبیعی و حفظ عملکرد بینی است. جراحی پلاستیک ، بایستی به گونه ای باشد که وقتی فرد را پس ازعمل دیدند، متوجه نشوند که علت تغییر، جراحی پلاستیک است. همچنین دکتر شهمیرزادی از مخالفان اصلی کوچک کردن بسیار بینی و عمل زیبایی تمام فانتزی است، و معتقد است که چنین جراحی ها و تصحیح بیش از حد بینی ، در معیار و الگوی جهانی زیبایی جایی ندارد.

جهت مشاوره و رزرو ویزیت دکتر شهمیرزاده با مشاورین زیبایار ،تماس بگیرید.


نظر دکتر شایسته شهمیرزادی در ارتباط با محدودیت ها این است که همه اشکالات بینی قابل رفع شدن نیست . مثلا در پوست ضخیم (بینی گوشتی) نتیجه جراحی بسیار رضایت بخش نیست ، زیرا بسیار طول میکشد تا ورم بینی کم شود. در بینی های گوشتی تغییرات انجام شده در غضروف کمتر دیده می شود ، و به اصطلاح مثل پالتو بر روی بدن عمل میکند. هرچه بینی بزرگتر و با اشکالات اولیه بیشتری باشد ، نتیجه جراحی ضعیفتر خواهد بود.

مشکلات بینی های بزرگ

  • کجی بینی بیمار کاملا برطرف نشود
  • غیرقرینگی سوراخهای بینی کاملا برطرف نشود
  • بینی به اندازه دلخواه بیمار کوتاه کوچک و سربالا نشود

این مشکلات به دلیل اجتناب از عوارض تتفسی و محدودیتهای علمی و فیزیولوژیکی است ؛ به هر حال جراح آرایشگر نیست که کل نظرات متقاضیان را مو به مو اجرا کند ، اقدامات ما بر خلاف کار آرایشگران باعث تغییرات دائمی میشود . ایشان در ارتباط با مشکلات تنفسی قبل و بعد از جراحی متذکر می شوند که ، اگر بینی بیش از اندازه کوچک بشود تحریکات محیطی و حساسیت و آلرژی با التهاب عناصر داخلی بینی (شاخکهای بینی) سبب برطرف نشدن مشکل تنفسی بیمار میگردد؛ به هر حال جراحی ساختمان بینی (آناتومی) را اصلاح میکند نه فیزیولوژی و عملکرد مخاطی را. و در نهایت ، بایستی آگاه باشیم همه ایرادهای بینی بطور صد در صد قابل رفع نیست ، و انسان و بدن صد در صد بدون نقص نیست و صورت ، چشم ها ، دست ها و پاها قرینه نیستند و بینی نیز از این مورد استثنا و جدا نیست.


نمونه کار دکتر شایسته شهمیرزادی

برای اطلاع از هزینه عمل بینی دکتر شایسته شهمیرزادی و دریافت نوبت میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید

مطلب پیشنهادی

دکتر رضا باقری جراح پلاستیک در مشهد

دکتر رضا باقری جراح پلاستیک در مشهد دکتر رضا باقری، یک جراح عمومی و جراح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *